Představení portálu

Problém s PC? Zavolejte ajťáka!

Rozbitý počítač, nekomunikující tiskárna nebo problémy s viry. S těmito potížemi občas bojuje každý uživatel PC a další IT techniky.

Ne všichni si však poradí sami. Málokdo má navíc tolik času, aby se celé odpoledne zaobíral tím, co profík zvládne za malou chvíli.

Co dělat, když máte problém s počítačem a nevíte si rady?

Možností je několik:
Zavolat specializovaný servis – jednoduché ale mnohdy drahé, jelikož platíte celé firmě, a ne jen specialistovi.
Mít známého ajťáka, který vám pomůže

Šikovný ajťák vám s většinou běžných potíží pomůže nejrychleji a nejlevněji. Pokud ale nikoho neznáte, tak nemusíte hned věšet hlavu a volat drahý servis.

Zajděte na portál Tvujajtak.cz, právě tady najdete kontakty na ajťáky z vašeho okolí.

Tvujajtak.cz je portál, kde naleznete IT odborníka, který problém vyřeší stejně dobře, jako specializované firmy. Ajťáci hledající přivýdělek sem mohou zdarma přidat inzerát na svoje služby a vy snadno najdete někoho, kdo se nachází nedaleko a přispěchá na pomoc až k vám domů.

Čekají zde odborníci s technickým vzděláním i lidi, kteří mají počítače jako hobby a dokáží levně pomoci s jednoduchými úkony, kvůli kterým nemá cenu volat servis nebo by profesionální služby vyšly pekelně draho.

Jak to funguje a kolik to stojí?
Prohlížet nebo vložit inzerát nestojí vůbec nic. Zákazník s ajťákem se na odměně a všem dalším domluví již úplně sami.

S čím vám ajťák může například pomoci?
Prakticky se vším, co se týká počítačů a moderní domácí i kancelářské techniky. Pár příkladů:

  • Opraví nebo vymění komponenty ve vašem PC
  • Poradí s výběrem vhodného zařízení
  • Zrychlí a vyčistí počítač
  • Odviruje a zabezpečí operační systém
  • Nainstaluje WiFi routery a nastaví heslo vaší domácí sítě
    A mnoho dalšího…

Tvujajtak.cz pomáhá také podnikatelům

Jste řemeslník, kadeřnice nebo máte například restauraci?

IT techniku dnes využívá každý podnikatel, minimálně pro tisk dokumentů, účetních dokladů či například připojení pokladny k EET.

Malý živnostník si ale těžko může dovolit outsourcovat IT firmu. Tím spíše, když pouze jednou za čas potřebuje nastavit něco na počítači nebo zajistit WiFi pro zákazníky.

S Tvujajtak.cz vždy najdete někoho, kdo vám výhodně pomůže. Oproti profi servisům navíc snížíte náklady na minimum. S čím byste se sami mořili půl dne, to má ajťák rychle hotové. Ušetříte čas, peníze, ušlý zisk a vaše nervy.

Databáze kontaktů je plná IT specialistů všech druhů. Vyřešíte zde jednorázový problém, nebo snadno najdete člověka na pravidelnou spolupráci či občasnou drobnou údržbu.

Hledáte aktuálně ajťáka? Nebo naopak chcete nabídnout své služby lidem v okolí?

 

Portál neručí za nabídky, fakturace ani dohodou mezi IT odborníkem a zákazníkem. Portál slouží pouze jako inzerce nabídek a poptávek.

Podmínky portáluGDPRKontaktCreated by Ludvik Stemmer