Nová služba TvůjAjťák ONLINE

tržiště s IT odborníky

Nová služba TvůjAjťák ONLINE

Připravujeme pro vás novou službu, abychom ještě více rozšířili portál TvůjAjťák.cz

 

Ke konci roku 2021 byl portál tvujajtak.cz spuštěn v testovacím režimu, ve kterém je i nyní. Už od začátku, bez jakékoliv placené propagace je portál navštěvován stovkami lidí měsíčně. V nejbližších měsících chceme začít portál propagovat více, najít ty správné ajťáky a také lidi do týmu #tvujajtak.

A to není vše.

Aby byl portál TvujAjťák.cz opravdu co nejpřínosnější a pro co nejvíce lidí, tak jsme vymysleli novou službu, kterou je TVUJAJTAK.ONLINE

Bude se jednat o samostatnou stránku, na které budete moci využít vzdálenou podporu (telefonicky, chat, email, vzdálené připojení..)

Tato služba je vhodná například na nastavení počítačů a notebooků, instalace programů, chyba v operačním systému, poradenství při nákupu IT techniky nebo softwaru včetně licencování. Ze zkušenosti víme, že nejčastější online problémy jsou: chyba ovladačů, poradenství při nákupu IT techniky, instalace a licence kancelářských programů – jako např. Microsoft Office.

Služba tvujajtak.online bude zpoplatněná měsíčním členstvím a dále časem podpory daného IT specialisty. Měsíční členství bude využito na rozvoj a propagaci portálu tvujajtak.cz

Pokud máte jakýkoliv dotaz a nebudete mít možnost využívat této služby, tak lze využít naše nové diskuzní FORUM.

Takto ke krátkému představení, více informací budeme dávat za průběhu vývoje.

Děkujeme

Tým Tvůj Ajťák

 

 

Napsat komentář