Nová služba TvůjAjťák ONLINE

Připravujeme pro vás novou službu, abychom ještě více rozšířili portál TvůjAjťák.cz

 

Ke konci roku 2021 byl portál tvujajtak.cz spuštěn v testovacím režimu, ve kterém je i nyní. Už od začátku, bez jakékoliv placené propagace je portál navštěvován stovkami lidí měsíčně. V nejbližších měsících chceme začít portál propagovat více, najít ty správné ajťáky a také lidi do týmu #tvujajtak.

A to není vše.

Aby byl portál TvujAjťák.cz opravdu co nejpřínosnější a pro co nejvíce lidí, tak jsme vymysleli novou službu, kterou je TVUJAJTAK.ONLINE

Bude se jednat o samostatnou stránku, na které budete moci využít vzdálenou podporu (telefonicky, chat, email, vzdálené připojení..)

Tato služba je vhodná například na nastavení počítačů a notebooků, instalace programů, chyba v operačním systému, poradenství při nákupu IT techniky nebo softwaru včetně licencování. Ze zkušenosti víme, že nejčastější online problémy jsou: chyba ovladačů, poradenství při nákupu IT techniky, instalace a licence kancelářských programů - jako např. Microsoft Office.

Služba tvujajtak.online bude zpoplatněná měsíčním členstvím a dále časem podpory daného IT specialisty. Měsíční členství bude využito na rozvoj a propagaci portálu tvujajtak.cz

Pokud máte jakýkoliv dotaz a nebudete mít možnost využívat této služby, tak lze využít naše nové diskuzní FORUM.

Takto ke krátkému představení, více informací budeme dávat za průběhu vývoje.

Děkujeme

Tým Tvůj Ajťák

 

 

Podmínky portáluGDPRKontaktCreated by Ludvik Stemmer